Prémiové
pelety
s rychlým
nástupem

RYBY & LÁSKA

práce z lásky

Zabýváme se vývojem a výrobou krmiv pro RAS a aquaponické systémy. Během let neustálého vývoje a výroby jsme se rozhodli naše know how přenést do odvětví návnad pro ryby. Naši práci milujeme! Naším hlavním mottem je zdravá a šťastná ryba. A toto motto je i základem našich návnad pro ryby. Píše se rok 2022 a po roce testování a vývoje jdeme s kůží na trh. Jsme připraveni pozorně naslouchat Vašim názorům a reflektovat postupně Vaše požadavky na další vývoj nových produktů.

NEGATIVNÍ TREND

prvotní impuls

Příběh jednoho z našich zákazníků, taktéž majitele soukromého revíru, nás přinutil zamyslet se nad situací v oblasti návnad pro ryby a jejich složením. U tohoto zákazníka se dlouhodobě objevil ve větší míře předčasný úhyn ryb. Po provedených analýzách a rozborech uhynutých kusů jsme se o toto téma začali více zajímat. Ověřili jsme si, že se nejedná o příběh jednoho majitele revíru, ale s tímto negativním trendem se potýká více lidí. Proto jsme se rozhodli s tímto trendem něco udělat. Rybolov je v našich končinách velice oblíbeným koníčkem a pokud si spočítáme počet rybářů násobeným kilogramy použité nástrahy za rok vyjde nám enormní číslo nástrah, které za jednu sezónu vhodíme do vody. Návnady nahrazují ve velké míře rybám krmivo. To znamená, že negativní složení návnad přímo negativně ovlivňuje zdraví ryb.

DIAGNÓZA

co obsahují naše pelety?

Základem našich pelet je krmná směs vhodná zdravý vývoj ryb, obohacená o atraktanty a bez umělých barviv. Super kvalitní pelety s použitím technologie vakuování, kdy esence a složky na olejové bázi „vtlačujeme“ do pelet na závěr výrobního procesu. Pelety tak mají ideální strukturu, nedochází u nich k drolení, šlapou od první minuty po vhození do vody, mají extrémně krátký poločas rozpadu a jednotlivé partikly, ze kterých jsou pelety složeny se uvolňují nejen pod peletu (bahínko), ale i nad peletu. Peleta tak pracuje v celém vodním sloupci a pomáhá, Vám, rybářům dosáhnout lepšího vábení ryb.

ŘEŠENÍ

vytvoření řešení

Zadání majitelů revírů bylo jasné: peletu, která nebude škodit rybám. Zadání ze strany rybářů? Peleta, která bude mít rychlý nástup, bude „šlapat. Ve výrobě jsme si zadání rozfázovali, probrali vhodné vnadící elementy a dali se do vývoje. Dnes můžeme říci, že se nám tato peleta podařila vytvořit a Vy, rybáři, ji máte šanci od této sezóny vyzkoušet.

- pelety s extrémně rychlým nástupem

- bez umělých barviv

- pracující v celém vodním sloupci

- koncipovány jako krmivo pro ryby

- nízká úroveň drolivosti

NÁVNADA & LÁSKA

co ryby chtějí

Všechny složky v peletách jsou vybírány pečlivě a s rozmyslem. Pelety jsou funkční, chutné a navíc výživné. Naším standardem bylo a je již zmíněné motto: zdravá a šťastná ryba. A navíc nebudeme vyrábět něco, co bychom si sami do rybníku nehodili.

BUDOUCNOST

a co dál?

Spojte se s námi, podělte se o Vaše postřehy a my Vám připravíme další produkty, po kterých bude „hlad“

Petrův zdar!

EXTRÉMNĚ RYCHLÝ NÁSTUP

PODPORUJÍCÍ ZDRAVÝ RŮST RYB

PELETY NEZATĚŽUJÍCÍ TRÁVÍCÍ TRAKT RYB

+420 774 653 251

infolinka

dotazy a objednávky

Organta, s.r.o.

Kanczuckého 607/1

711 00, Ostrava